Hizmetlerimiz

Global standartlarda bir hizmet kalitesini öngören PKF anlayışı, işiniz nerede olursa olsun, layık olduğunuz ilgiyi ve ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi aynı koşullarda güvenilir bir şekilde size sunmakta ve sizi desteklemektedir.

Bu çerçevede; PKF İstanbul, uluslararası ve yerel standartlarda bağımsız denetim, vergi denetim ve danışmanlığı, kurumsal finansman hizmetleri, yönetim danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı, muhasebe ve mali işler danışmanlığı hizmeti, mali hukuk, eğitim hizmetleri, özel uzmanlık gerektiren hizmetler ve denetimler konularında hizmet vermektedir.

Bağımsız Denetim Hizmetleri
Bağımsız Denetim ve Güvence Hizmetleri

Bağımsız Denetim ve Güvence Hizmetlerimiz ile karşılanması zorunlu yasal gerekliliklerin ötesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına da cevap vererek denetimin faydasını ve verimliliğini artırmayı hedefliyoruz.

Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri
Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri

Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri bölümü olarak ulusal ve uluslararası tüm müşterilerimize ilgili mevzuatlar çerçevesinde uygulama, danışmanlık, denetim ve raporlama hizmetleri veriyoruz.

Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri
Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Vergi Danışmanlığı, Vergi Denetimi ve Tasdik Hizmetleri Bölümümüz, Türkiye’de geçerli vergi yasa, mevzuat ve ilgili uygulamalar konusunda edinilen bilgi ve deneyimler ışığında doğru, etkin ve güvenilir kararların alınmasında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri
Transfer Fiyatlandırması
Hizmetleri

Şirketler uluslararası işlemler yapmadan, yatırım kararları almadan ve global bir vergi planlaması geliştirmeden çok önce, transfer fiyatlandırması politikalarını gözden geçirmek ve değerlendirmek durumundadırlar.

Kurumsal Finansman Hizmetleri
Kurumsal Finansman
Hizmetleri

Kurumsal finans alanında, yerli ve yabancı şirketlere, şirket birleşme ve satın almaları, finansal ortaklıklar, özelleştirme projeleri, proje finansmanı ile ilgili kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Yönetim Danışmanlığı
Yönetim Danışmanlığı

Türkiye’de pazarlama yapan insanların %90’ının muhatabı başka bir şirket olmasına rağmen, neden B2B pazarlama üzerine çok az şey anlatılıyor? Müşterisi de bir işletme olan şirketlerin pazarlama yapılarının analizi için özel geliştirdiğimiz model ve yöntemlerle kısa sürede hızlı sonuç üretiyoruz.

İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Danışmanlığı
İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Danışmanlığı

Alanında uzman ekibimiz ile çalışma mevzuatında yer alan ayrıntılı yükümlülüklerin işletmeler tarafından en doğru şekilde anlaşılmasına ve uygulanmasına rehberlik ediyoruz.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı Hizmetleri
İnsan Kaynakları Danışmanlığı Hizmetleri

İnsan Kaynağı Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı • İnsan Kaynağı Eğitim ve Gelişimi Danışmanlığı • İnsan Kaynağı Alt Yapı ve Sistem Kurulumu Danışmanlığı • İnsan Kaynakları Denetimi Danışmanlığı (Hr Audit) • Yönetici Eğitimi (Management Training)

Soru, Görüş ve Öneri İçin